اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران1397/8/6 يكشنبه پنجاهمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی تاکستان برگزار شد

  پنجاهمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهر تاکستان در سالن مطالعات کتابخانه عمومی شهید فهمیده  با قرائت وصیتنامه شهید تقی رحمانی از شهدای شهر تاکستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، این جلسه با حضور فرماندار و مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و اعضای انجمن  برگزار شد .

مبیّن فرماندار و رئیس انجمن در این جلسه گفت: شهرستان تاکستان دارای ظرفیت بالای فرهنگی است که  از این پتاسیل باید در جهت رشد کتاب و کتابخوانی استفاده کرد.

وی در ادامه از شهرداری و شورای شهر خواست تا با همکاری اداره کتابخانه های شهرستان نسبت برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح شهر تاکستان اقدام کنند.

در ادامه رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های استان ضمن قدردانی از تشکیل جلسه به برنامه های اجرا شده در سطح شهرستان تاکستان از جمله مسابقات سیره رضوی و رتبه برتر شهرستان و همچنین تعامل خوب کتابخانه ها با اقشار جامعه اشاره کرد.

اسماعیلی همچنین به ضرورت افزایش منابع و  تجهیز کتابخانه ها اشاره داشته و گفت: دانش آموزان با فراغ خاطر از کتابخانه ها به عنوان  مامنی برای افزایش دانش استفاده کنند.ایشان با توجه به اعضای زیاد و فعال کتابخانه شهید فهمیده خواستار گسترش فضای کتابخانه و سالن مطالعه شد.

 بهزادپور شهردار شهر تاکستان نیز با اشاره به پرداخت  مرتب نیم درصد و همچنین همکاری در خصوص تبلیغات کتابخانه  و توسعه سالن مطالعه کتابخانه قول همکاری را باهماهنگی شورای اسلامیس شهر دادند

در این جلسه همچنین احمد لشکری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان تاکستان  و دبیر انجمن گزارشی از کارهای انجام شده در شش ماهه نخست سال 97 ارایه کرد.

توسعه محوطه کتابخانه شهید فهمیده ، تقدیر از فرهنگیانی که همکاری خوبی با کتابخانه دارند، نشست کتابخوانی، تقدیر از کتابدارانی که در مسابقات  سیره رضوی  فعالیت  خوبی داشتند،  برنامه ریزی و تعامل  با آموزش و پرورش از جمله مصوبات این جلسه بود .

 

 

 

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما