اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
بمناسبت هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
حدیث
خبرگزاری ها
فايل ها
کتاب خوان آبانماه
کنگره 3000 شهید
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود كاربران
1397/8/10 پنجشنبه خبرهای کوتاه از کتابخانه های علامه رفیعی، حسن صباح و امام خمینی (ره)

در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و پویایی بیشتر بخش کودک، یکشنبه هرهفته کلاس قصه گویی، آموزش کاردستی و کلاس نقاشی در کتابخانه عمومی علامه رفیعی برگزار می شود.این کلاسها با هدف سرگرمی و تقویت قوه خلاقیت کودکان ,  برگزار می شود.

از جمله برگزاری برنامه برای آشنایی کودکان و نوجوانان با صادرات توسط بتول نوروزی مسوول کتابخانه بود، همچنین سلسله کارگاه‌های قصه نویسی دوشنبه هر هفته با حضور نوجوانان و با مربیگری ناهید السادات حیاتی  به منظور پرورش نسل آینده در زمینه اعتلای ادبیات کودک در کتابخانه برگزار می شود.

در این برنامه ، نوجوانان داستان های خود را برای سایر بچه ها و کارشناس برنامه می خوانند و کارشناس نقاط ضعف و قوت آنها را بیان می کند . همچنین در کنار آن‌ ، آموزش نویسندگی با الگو از داستان های خود بچه ها به آنها آموزش داده می شود .

************** ب

برگزاری نشست معرفی کتاب و نقد و بررسی در کتابخانه عمومی حسن صباح رازمیان

در این نشست کتاب های قلعه حیوانات به نویسندگی جورج اورول/ سرباز کوچک سربی از مجموعه کتابهای قصه های مهتاب و کتاب اعتماد به نفس باربارا دی آنجلیس معرفی و نقد و بررسی شدند.

همچنین کتاب هایی درهمین حوزه برای سایر مخاطبان معرفی و به اشتراک گذاشته شد.

**************

به مناسبت اربعین حسینی و با احترام به مقام شامخ شهدای کربلا  مراسم پرفیض زیارت عاشورا با حضور جمعی از اعضا مادران در محل تالار قلم این کتابخانه برگزارگردید.

در این مراسم همچنین شرکت کنندگان از نمایشگاه کتابی که با موضوع کر بلا برگزار شده بود بازدید کرده و همچنین کتابداران کتاب هایی در رابطه با حقیقت واقعه ی عاشورا برای  مخاطبان معرفی کردند.

 

 

 

بيشتر
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما