كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
الالا

الالا

للبلبل

االالا

تاتات

تاتات

تاتاتات

تاتاتات

تاتات

الالا
1397/9/10 شنبه برگزاری جلسات جمع خوانی کتاب در کتابخانه عمومی آیت الله مدنی دانسفهان

همزمان با بیست و ششمین هفته ی کتاب جمهوری اسلامی جلسات جمع خوانی و نقد و بررسی کتاب درکتابخانه عمومی آیت الله مدنی دانسفهان برگزار شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، برنامه ها و فعالیت های مختلفی در کتابخانه عمومی آیت الله مدنی دانسفهان برگزار شد که  اجرای مسابقه نقاشی با موضوع کتابخوانی، اجرای مراسم نمادین زنگ کتاب مدرسه ابتدایی دخترانه انقلاب در کتابخانه، دیدار با امام جمعه با مسئولین شهر به مناسبت هفته کتاب از جمله این اقدامات بود.

همچنین اجرای برنامه نشست کتابخانه ای و مدرسه ای، برنامه جمعخوانی کتاب های مختلف و متنوع برای رده های سنی مختلف ، قصه گویی در کتابخانه و مهد کودک گلهای امید دانسفهان برای خردسالان، بازدید کلیه مدارس از کتابخانه شهید مدنی با هماهنگی نمایندگی آموزش و پرورش بخش رامند، مسابقه بزرگ کتاب سازی (تالیف کتاب کودک) با حضور کودکان و خردسالان پیش دبستانی در کتابخانه ازدیگر برنامه های انجام شده بودند.

دیدار با خانواده های معظم شهدای دانسفهان، معرفی کتاب (قرآن پزوهان استان قزوین) با حضور نویسنده محلی(نعمت اله یوسفی) در کتابخانه با حضور دانش آموزان و مربیان، معرفی کتاب توسط کتابداران در کتابخانه و مدارس با عناوین مختلف از جمله: کتاب فرنگیس- شاهرخ حر انقلاب- خاکهای نرم کوشک- من زنده ام  و قصه ما مثل شد و قصه های خوب برای بچه ها نیز از اقداماتی بود که با حضور گسترده اعضا برگزار شد.

همچنین طی نشست های کتاب خوان مدرسه ای و کتابخانه ای نیز کتاب هایی مفید به اشتراک گذاشته شد و در رابطه با آن ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

بيشتر