كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
ذرذرذ

ذرذرذ
1397/9/25 يكشنبه بررسی راهکارهای توسعه ی مطالعه ی مفید با حضور فرمانده سپاه شهرستان تاکستان

احمد لشگری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان تاکستان با سرهنگ حیدری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان تاکستان دیدار و در رابطه با راهکارهای همکاری مشترک این دو ارگان گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این دیدار ابتدا لشگری گزارشی از فعالیتهای کتابخانه های شهرستان را برای فرماندهی سپاه امام علی (ع) تاکستان  بیان نموده و خواستار تعامل بسیجان و مشارکت این قشر با کتابخانه های عمومی شهرستان گردیدند .

لشگری اعلام کرد: برنامه هایی که می توان با مشارکت کتابخانه ها و بسیج انجام داد از قبیل نشستهای کتابخوان با بسیجیان، گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در میان اعضای کتابخانه که مورد استقبال سرهنگ حیدری قرار گرفت.

سرهنگ حیدری فرمانده سپاه تاکستان نیز ضمن قدردانی از زحمات انجام شده در کتابخانه های شهرستان ، نسبت به فراگیر شدن مطالعه در میان جوانان و نوجوانان  سفارش و نسبت به اجرایی شدن برنامه های مطالعاتی کتابخانه از قبیل نشستهای کتابخوان خصوصا در حوزه دفاع مقدس و آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با آرمانهای انقلاب و ادامه را ه شهداء تاکید نمودند.

 طی  این دیدار مقرر شد که پرسنل کتابخانه های شهرستان تاکستان نیز در برنامه های  فرهنگی و رزمایشی بسیج  حضور داشته باشند . همچنین اداره شهرستان تاکستان نیز نشستهای بصیرتی در حوزه فرهنگی و دفاع مقدس با همکاری سپاه و بسیج اجرا نمایند.

در پایان دیدار یک جلد کتاب با عنوان 6410 خاطراتی از امیر سرافراز اسلام شهید سرلشگر خبان حسین لشگری به فرماندهی سپاه تاکستان اهداء گردید.

بيشتر