كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
قثقثق

سشسشسشس

طزطزطز

یسسیسی

دذدذد

لبلبل
1397/10/1 شنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی معلم کلایه، رازمیان و هلال احمر قزوین

برگزاری جلسات قرائت قران و احکام و تفسیر در کتابخانه خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه

کارگاه روخوانی قرآن کریم و احکام و تفسیر در بخش کودک  کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، این جلسات با هدف افزایش آگاهی های مذهبی مخاطبان و با استقبال خوب نوجوانان برگزار می شود.

معرفی کتاب های مناسب مذهبی و برگزاری نمایشگاه کتاب ازدیگر اقداماتی است که در این کتابخانه برگزار می شوند.

همچنین به مناسبت فرارسیدن شب یلدا  (کتاب قصه های شب چله اثر محمد میرکیانی) توسط مادران فعال کتاب خوان در سالن اجتماعات کتابخانه جمع خوانی شد.

این کتاب که قبلا" توسط اعضای فعال به امانت برده شده بود مورد جمع خوانی واقع شد و شرکت کنندگان کتاب را مورد بررسی و بحث قرار دادند .

************

در راستای اجرای برنامه های فرهنگی در کتابخانه عمومی حسن صباح رازمیان با حضور دانش آموزان دختر و کارشناس محترم خانم میرزایی  درباره مسائل اجتماعی و تاثیر فضای مجازی در روند آموزش و تربیت دانش آموزان  بحث و تبادل نظر شد . که اگر درست مدیریت نشود می تواند تاثیرات منفی بسیاری را در زندگی ایجاد کند.

**************

به مناسبت هفته پژوهش در کتابخانه عمومی شهدای امدادگر هلال احمر قزوین، نمایشگاهی از کتابهای مجموعه، با موضوع تحقیق و پژوهش به نمایش گذاشته شد. کتابهای: گلوگاههای پژوهش در علوم اجتماعی، نوشته محمد حسین دیانی؛ راهنمای پژوهش و اصول علمی مقاله نویسی، نوشته بهرام طوسی؛ مقدمه ای اصول پرسشگری و جمع آوری اطلاعات نوشته پرویز شیرانی؛ روش تحقیق با تاکید بر مکتب شناسی، نوشته علی قائمی؛ روش تحقیق و پژوهش آماری، نوشته حسن رفعتی شالدهی؛ روش تحقیق، نوشته عباسقلی خواجه نوری؛ روشهای تحقیق و چگونگی ارزشیابی آن در علوم انسانی، نوشته عزت الله نادری؛ و تولید علم و علوم انسانی، نوشته ابراهیم فیاض، در این نمایشگاه ارایه و با راهنمایی های کتابداران به مخاطبان معرفی شدند.  

بيشتر