كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
بیبیب

یسیسی

یسیسیسی

یسیسیسی

بیبیب

بیبیب

بیبیب

قثقثق

بیبیثب

بیبیب
1397/10/2 يكشنبه برنام هایی از کتابخانه های عمومی خرمدشت و شریفیه

کارگاه قصه گویی و داستان خوانی توسط دانش آموزان  عضو کتابخانه عمومی شهید سلطانلو خرمدشت  بمناسبت  فرارسیدن زمستان یک جلسه حافظ خوانی برگزار شد.

تشریح آداب و رسوم و سنت های ایرانی ، فرهنگ و ارزش های اخلاقی و رفتاری و معرفی کتاب های مناسب در رابطه با اداب و رسوم اصیل ایرانی اسلامی، از جمله اقداماتی بود که در این برنامه انجام شد .

در این نشست که بمناسبت شب یلدا در کتابخانه شهید سلطانلو برگزار شد غزلی از کتاب حافظ انتخاب و  توسط آقای علی رضا قلعه قوند عضو کتابخانه برای دانش آموزان و اعضای کتابخانه  خوانده و توضیحاتی توسط مسئول کتابخانه در مورد شب یلدا برای اعضا داده شد.

گزارش طراحی روزنامه دیواری  توسط دانش آموزان دختر  عضو کتابخانه بمناسبت شب یلدا به همراه تصاویر ان به حضور ارسال میگردد.

در این جلسه که بمناسبت شب یلدا در کتابخانه شهید سلطانلو برگزار شد دانش اموزان خلاق عضو برای گرامیداشت شب چله روزنامه دیواری طراحی کردند.

***************

برنامه های فرهنگی کتابخانه عمومی دارالعباس شهر شریفیه

نشست کتاب خوان مدرسه ای در مدرسه غیر انتفاعی آفرینش با حضور دانش آموزان برپا شد .در این نشست مسئول کتابخانه برای بچه های زیر ابتدایی داستان هایی که مناسب سن آنها باشد را خواند و در ادامه صحبت هایی در ارتباط با کتابخانه دارالعباس شد.

کتابخانه ی دارالعباس شریفیه میزبان برگزاری نشست کتابخوان توسط اعضای کودک و نوجوان و بزرگسالان  خود بود.

در این نشست که درکتابخانه دارالعباس شریفیه برگزار شد هر کتابخوان 10 دقیقه تایم داشتند تا کتاب خود را ارائه دهند که فیلم برداری صورت گرفته هرکدوم زیر پنج دقیقه به طور خلاصه و مفید کتاب خود را ارائه دادند.

 کتابهای خوانده شده توسط:مهدی قویدل : بز بزی قندی و ماجرای تازه مهدی پیری : سفر های پر ماجرای داری و ناری- ابوالفضل حیدری : آلات موسیقی علی شیر محمدی : پوشولی دیگه خوشحال نیست تو کوچه-سجاد اسماعیلی : ماه من ماه ما را ارائه دادند.

 نشست های کتاب خوان در راستای جذب هرچه بیشتر عموم مخاطبان به کتابخانه و انس با این فضای فرهنگی برگزار می شود .

باهماهنگی مدرسه غیر انتفاعی آفرینش شریفیه  در کتابخانه دارالعباس جشن شب یلدای سال 97 برگزار گردید. در این جشن با چیدن سفره سنتی شب یلدا و صحبت درباره مراسم این شب و اجرای نمایش ننه سرما توسط دانش آموزان و سرود های دسته جمعی دانش آموزان و پذیرایی صورت گرفت.

بيشتر