كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
223

2323

2323

2323

232

2323

233

232

2323

2323

232

الالا

232

2323

2323
1397/10/15 شنبه کتابخانه اسفرورین توسعه ی فعالیت های فرهنگی برای کودکان را اولویت خود قرار داده است

مسئول کتابخانه عمومی علامه طباطبایی اسفرورین گفت: کارگاه بازیهای فکری و فلسفی در بخش کودک برای کودکان در کتابخانه علامه طباطبایی اسفرورین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، ثریا یوسفی اظهار داشت: با توجه به اینکه بازی‌های فکری و فلسفی برای کودکان، یک شیوه مناسب برای کندوکاو در برنامه فلسفه و کودک است، بازی کردن، رشد، یادگیری، تخلیه‌های هیجانی، شادمانی، اجتماعی شدن، قانونمندی و لذت را برای کودکان به ارمغان می‌آورد، این اقدام برگزار شد.

وی ادامه داد: حاضرین در این دوره از کارگاه ذوق و شعف زیادی داشتند، از دیگر برنامه های برگزار شده در کتابخانه نشست امر به معروف و نهی از منکر برای نوجوانان بود.

یوسفی افزود: همچنین نشستی برای بزرگسالان با عنوان اثبات وجود خدا با سخنرانی دکتر عمران رحیمی فر برگزار شد که در این نشست محور بحث و گفتگو فلسفه اثبات بود که مورد گفتگوی شرکت کنندگان دانشجو و فارغ التحصیل از دانشگاه بود.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات انجام شده می توان به این مطلب عنوان کرد که به مناسبت هفته نهضت سواد آموزی نوسوادان بخش اسفرورین از کتابخانه بازدید کردند طی این بازدید از خدمات کتابخانه آشنا شدند این افراد همچنین از بخش نوسوادان کتابخانه بازدید نمودند.

مسئول کتابخانه عمومی اسفرورین همچنین به اقدامات انجام شده در رابطه با حماسه ی 9 دی اشاره کرد و افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب، نشست معرفی کتاب برای کودکان و نوجوانان، برگزاری آشنایی با فتنه در جامعه ی اسلامی، جمع خوانی از کتاب حماسه 9 دی  از انتشارات انقلاب اسلامی و مروری بر بیانات حضرت آیت الله خامنه ای رهبرمعظم اسلامی درباره حماسه 9 دی از جمله اقدامات انجام شده در رابطه با این اقدام عظیم بود.

یوسفی در پایان از همراهی خوب زکیه مهرعلیان همکار خود در کتابخانه تقدیر کرد.

بيشتر