كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
لبلبل

قثقثق

ذرذرذ

لبلبل

لبلبل

فقف

فقفقف

فقفقف

بیبیب

یبیب

بیبیب

بیبیب

لبلبل

لبلبل

لبلبل

دذدذد
1397/10/18 سه‌شنبه خبرهایی از فعالیت های فرهنگی کتابخانه های شهدای کمال آباد، شهدای فارسجین، عاملی شال و خرمدشت

کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد شهرستان البرز ، با هدف توسعه ی فعالیت های فرهنگی اقدام به برگزاری فعالیت های مختلفی داشته است که از جمله ی آن ها برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی به فرمان امام خمینی(ره) ، روز بازی با اسباب بازی و بازیهای فکری برای بخش کودکان ، برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت فرارسیدن روز نهم دی و نشست معرفی کتاب،  از جمله اقدامات انجام شده در این کتابخانه بودند.

************

کتابخانه عمومی شهدای فارسجین اقدام به برگزاری گزارش کارگاه اوریگامی و کاردستی کرد.

بدنبال استقبال کودکان و نوجوانان از منابع موجود در زمینه اوریگامی ، کارگاهی با این موضوع در کتابخانه شهدای فارسجین برگزار گردید و طی آن شرکت کنندگان به ساخت کاردستی های آموزش دیده توسط این منابع پرداختند.

***************

برگزاری کلاس آموزش کاردستی  باالگوبرداری از کتاب اوریگامی در کتابخانه عمومی شیخ عاملی شهر شال  در این کلاس هم مجموعه کتابهای اوریگامی  به اعضا معرفی گردید و همچنین  با ایجاد فضای  شاد به طور گروهی با اعضا کاردستی های زیبای ساخته شد .

کاردستی های ساخته شده برای تشویق اعضا در بخش کودک به نمایش گذاشته شده است.همچنین با توجه به نزدیک شدن به ایام امتحانات کلاس آموزش زبان انگلیسی توسط عضو فعال کتابخانه برای اعضا پسران نوجوان برگزار گردید.

 برای دختران نوجوان عضو کتابخانه نیز کارگاه شاد و مفرح ساخت روزنامه دیواری با موضوع نوجوان سالم برگزار گردید.

**************

کتابخانه عمومی شهید یدالله  سلطانلو خرمدشت نشست کتاب خوان کتابخانه ای را با حضور اعضای فعال و کتابدار کتابخانه برگزار کرد.

در این نشست کتاب های :روز شمار کودتای سبز،  نوشته:  حسین بابازاده توسط : علی اکبر فارابی/ حدیث افتاب،  نوشته مرتضی یقینی پور توسط حسین قلعه قوند/ انقلابهای رنگی، نوشته:  شعیب بهمن، توسط فردین قلعه قوند/ شورش اشرافیت بر جمهوریت، نوشته:  حمید رضا اسماعیلی، توسط: ابوالفضل ملک محمدی و کتاب: نقشه ی نقش برآب نوشته: سید علی خامنه ای مقام معظم رهبری، به اشتراک گذاشته شد.

بيشتر