كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
2332

232

2323

بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب

3232

بیبی

لبلبل

لبلبل

بیب
1397/10/19 چهارشنبه اهدای کتاب، نشست معرفی کتاب و ویژه برنامه های کودک ، اقدامات کتابخانه های شهرستان قزوین

اهدای سه عنوان کتاب از پزشک و نوسنده قزوینی دکتر محمد مهدی بخارایی به کتابخانه عارف قزوینی

 این کتاب ها که توسط «دکتر محمد مهدی بخارایی »، نویسنده و پزشک قزوینی با عنوان کثرت یگانه ،ذات عشق وعشق بیکران که هرسه این کتابها  مجموعه اشعار این نویسنده باذوق قزوینی می باشد که  به منظور غنی سازی منابع کتابخانه های عمومی  از نویسندگان بومی استان  در اختیار این کتابخانه قرار داده شده است.

دکتر بخارایی سنت حسنه اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی را موجب توسعه دانایی و از طرفی کاملتر شدن منابع موجود دانست و از همه مردم دعوت کرد با اهدای کتاب های خود به کتابخانه های عمومی، زمینه استفاده همگان از این کتابها را فراهم کنند.

دکتر بخارایی  اهدای کتاب را یکی از کارهای ارزشمند برای غنی کردن منابع کتابخانه های عمومی عنوان کرد و افزود: اهدای کتاب به نوعی مبارزه با فقر فرهنگی است که باید در بین مردم نهادینه شود.

**************

نشست معرفی کتاب با موضوع زندگانی پیامبران در کتابخانه عمومی شهید رجایی برگزار شد که در این نشست به معرفی آثار اسماعیل هنرمند نیا پرداخته شد این جلسه به معرفی کتاب زندگانی حضرت محمد ازتولد تا هجرت پرداخت.

همچنین کلاس قصه گویی با موضوع ولادت مسیح (شناخت ادیان )  در کتابخانه شهید رجایی  اجرا شد، در این کلاس که به مناسبت ولادت حضرت مسیح برگزار گردید به معرفی ادیان مختلف و خواندن داستان پرنده ای از گل از اسماعیل هنرمند نیا پرداخته شد.

*************

با هدف جذب کودکان و خردسالان به کتابخانه و علاقه مندی به مطالعه در این گروه سنی، با حضور بیش از 25 نفر از اعضای فعال، برنامه های قصه گویی، نقاشی، کاردستی، ورزش خردسالان در بخش کودک کتابخانه عمومی امام خمینی (ره)  اجرا گردید. اجرای چنین برنامه هایی باعث رشد قابل توجه اعضا و امانت دهی در این بخش شده است.

*************

بيشتر