كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
بیبیب

بیبیب

بیبیب

بیبیب
1397/10/19 چهارشنبه یک کتابخانه مشارکتی در شهرستان آبیک دهه ی فجر امسال افتتاح می شود

رییس اداره کتابخانه های شهرستان آبیک  گفت: کتابخانه  مشارکتی حضرت صاحب الزمان (عج) پایگاه هوا نیروز شهید امینی آبیک در دهه فجر افتتاح میگردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، رمضان حیدری اظهار داشت: با مساعدت و پیگیری اداره کل کتابخانه  ها و تعامل اداره کتابخانه های شهرستان آبیک با ادارات و سازمانها و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی درجامعه ، کتابخانه مشارکتی  حضرت صاحب الزمان (عج)  واقع درپایگاه هوانیروز شهیدامینی در فضایی به مساحت 120مترمربع افتتاح خواهدگردید.

وی اعلام کرد: این کتابخانه درحال حاضر دارای  7000نسخه کتاب میباشد که موضوعات متنوع را شامل میشود و با همت و پیگیری اداره کل کتابخانه ها نرم افزارکتابداری نیز بصورت رایگان در اختیار کتابخانه  حضرت صاحب الزمان (عج) قرارگرفته و منابع مکتوب و نشریات نیز از سوی نهاد کتابخانه های کشور در اختیار این کتابخانه قرار میگیرد.

حیدری  در پایان ضمن قدردانی از مسئولان این پایگاه و حمایت آن ها ، یادآور شد:  اداره کتابخانه های شهرستان آبیک آمادگی دارد تا با تعامل و همراهی با ادارات و موسسات و دهیاران  وشوراهای شهر و روستا که فضاهای مناسب و مورد تایید نهاد کتابخانه ها دارند بصورت مشارکتی نسبت به راه اندازی کتابخانه های مشارکتی اقدام نماید.

بيشتر