كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیوندها
چهلمین سالگرد
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اسفندماه
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
الالا

یسیسی

یسیسی

قثقثق
1397/10/20 پنجشنبه هم اندیشی برنامه های دهه ی فجر و بازدید مسئولان شریفیه ، اهم اقدامات شهرستان البرز

جلسه هم اندیشی برنامه ریزی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه های عمومی شهرستان البرز با حضور مسئول اداره کتابخانه های شهرستان و مسئولین کتابخانه های عمومی این شهرستان در کتابخانه عمومی دانش نصرت آباد برگزار شد.

در این جلسه اقای سعید محمدخانی با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و فرا رسیدن چهلمین سال این تحول عظیم سیاسی و اجتماعی در تاریخ پر فراز ونشیب کشور عنوان داشتند که انقلاب اسلامی و وقوع ان در کشور ایران حاصل تلاش و کوشش های بی نظیر عمومی مردم ورهبری و هدایت حضرت آیت الله امام خمینی (ر ه) تحقق پیدا کرد.

در این جلسه هر یک از مسئولین با ارائه راهکارهایی در جهت برگزاری هرچه با شکوه تر سالگرد پیروزی انقلاب پیشنهادهایی را مطرح نمودند.

برگزاری مسابقه کتاب خوانی در کتابخانه های شهرستان و تقدیر از 40 برنده مسابقه ،برگزاری نشست های تخصصی کتاب خوان در مدارس و کتابخانه ها با موضوعیت معرفی  انقلاب و دستاوردهای آن به خصوص به نسل جوان و نوجوان،برگزاری نمایشگاه های کتاب در موضوع انقلاب،عضویت رایگان در کلیه کتابخانه های شهرستان در روز 13 بهمن،آذین بندی و تزیین کتابخانه ها،مشارکت با سایر دستگاههای اجرایی و همکاری در جهت برگزاری مراسم ،جمع خوانی کتاب و برنامه های متنوع  دیگر از  جمله تصمیمات و مصوبات این جلسه بود.

**************

قدوسیان رئیس شورای اسلامی شریفیه به همراه  صمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز از کتابخانه عمومی دارالعباس شریفیه بازدید نمودند.

در این بازدید قدوسیان با اشاره به فعالیت های شورای اسلامی و شهرداری شریفیه در رابطه با گسترش فرهنگ مطالعه در شریفیه ،ساخت کتابخانه استاندارد در این شهر را از اولویت های مجموعه شهری دانسته و از زحمات کتابدار کتابخانه تقدیر نمودند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان البرز نیز در این بازدید با استقبال از فعالیت های شورا و شهرداری در گسترش فضای مطالعه در شهر از فعالیت های فرهنگی تنها کتابخانه شریفیه تشکر کردند.

سعید محمدخانی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان البرز  نیز دراین بازدید ضمن تشریح فعالیت های گسترده کتابخانه عمومی دارالعباس شریفیه در زمینه های مختلف مطالعاتی و فرهنگی ،خواستار اهتمام بیشتر مسئولین جهت راه اندازی سریع کتابخانه استناندارد شهر شدند.

پریسا جعفری مسئول کتابخانه دارالعباس نیز ضمن ارائه آماری از منابع، امانت و اعضای کتابخانه ،بخش های مختلف کتابخانه را به بازدید کنندگان معرفی نموده و از حضور مسئولین شهری  وشهرستانی در کتابخانه تشکرنمودند

بيشتر